عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا (محله نازی آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی، مشهدی، بین زرگر و بدلی گیوی

موقعیت ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا در محله نازی آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا (ایستگاه اتوبوس) در محله نازی آباد تهران و خیابان مشهدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مدائن و همچنین کارد استیل (پیتزا، پاستا، استیک)، مسجد سید الشهدا، سفره خانه آب و آتش، سرای سنتی گل یخ و درمانگاه دکتر اطمینان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا است که در محله نازی آباد خیابان مشهدی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید رجایی، مشهدی، بین زرگر و بدلی گیوی بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید بخارایی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس طالعی قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی، مشهدی، بین زرگر و بدلی گیوی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه ملاصدرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عوارضی
  بلوار دستواره، بین بهشتی یکم و بهشتی سوم
 • ایستگاه اتوبوس دخانیات
  بزرگراه شهید تندگویان، لطیفی، خالقیپور، بابایی، بین قوچی زیناب و تولایی
 • ایستگاه اتوبوس اول عباسی
  بزرگراه بعثت، پرستویی، شهید محرم ترک، بین عبداللهی و رضوانی یکتا
 • ایستگاه اتوبوس فلکه سوم عباسی
  بلوار دستواره، شهید پیراینده، حسینی، بین صمدی و قره گوزلو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا ندارد.
  neshan logo