info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه پیچک
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه پیچک (محله زاهد گیلانی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه پیچک

ایستگاه اتوبوس مدرسه پیچک (ایستگاه اتوبوس) در محله زاهد گیلانی تهران و خیابان پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله زاهد گیلانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه و موزه استاد معین و استاد امیر جاهد و پاساژ آریا و همچنین داروخانه شبانه روزی شرق تهران، تله پیتزا، باشگاه ورزشی آدینا بانوان، آموزشگاه فنی و حرفه ای عصر نخبگان و اپتیک آسمان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ورودی مترو ایستگاه ابن سینا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه پیچک تهران

در شهر تهران، محله زاهد گیلانی ، ایستگاه اتوبوس مدرسه پیچک تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به پیروزی، بعد از پیچک بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مدرسه پیچک تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ابن سینا قرار گرفته است. آژانس سفیر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه پیچک تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه پیچک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهدا
  مجاهدین اسلام، پیروزی
 • ایستگاه اتوبوس کرمان شرقی
  بزرگراه امام علی، بین کرمان و کارن
 • ایستگاه اتوبوس پارک خیام
  امام علی، افسری آذر، افشار، منتظری، تقاطع خشکبارچی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  امام علی، صفا شرقی، بین منتظری و قاسمی
 • ایستگاه اتوبوس بروجردی
  بزرگراه امام علی، شکوری گرکانی شرقی، زینتی افخم، محبی، بین اسلامی و میدان آیت الله بروجردی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه پیچک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه پیچک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه پیچک ندارد.
  neshan logo