info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه
category

ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه محله آبشاهی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه (ایستگاه اتوبوس) در محله آبشاهی یزد و طالقانی، میدان مهدیه، بین امید و شانزدهم واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی مادر و یزد سرام و همچنین درمانگاه تخصصی بیمارستان مادر، فست فود و فلافلی مامان جون، هایپر سامان، شرکت بهساز سیستم یزد و فروشگاه شیرآلات نگار (چینی کرد) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه یزد

ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله آبشاهی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در طالقانی، میدان مهدیه، بین امید و شانزدهم قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 14 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه ندارد.
location استان یزد، یزد، طالقانی، میدان مهدیه، بین امید و شانزدهم
ثبت نظر و تصویر
neshan logo