info
عکس ایستگاه اتوبوس خانه سازی 5
category

ایستگاه اتوبوس خانه سازی 5 محله خانه سازی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خانه سازی 5

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس خانه سازی 5 (ایستگاه اتوبوس) در محله خانه سازی اراک و خیابان یادگار امام واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله خانه سازی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آیت الله خوانساری و همچنین کانون فرهنگی آموزش قلم چی – اراک واحد پسران، خودپرداز بانک رفاه کارگران، کارواش استار واش، گیمنت نیترو و هنرکده کارینو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خانه سازی 5 اراک

ایستگاه اتوبوس خانه سازی 5 اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله خانه سازی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس دانشگاه، احسان 10، یادگار امام، بین احسان 9 و 11 می‌باشد. ایستگاه اتوبوس خانه سازی 5 اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین ایستگاه شبانه روزی تاکسی هوشمند 1828 را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خانه سازی 5 اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خانه سازی 5 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خانه سازی 5 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خانه سازی 5 ندارد.
location استان مرکزی، اراک، دانشگاه، احسان 10، یادگار امام، بین احسان 9 و 11
ثبت نظر و تصویر
neshan logo