info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی درون استانی صمدیه
category

ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی درون استانی صمدیه اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی درون استانی صمدیه

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی درون استانی صمدیه (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان خرم، لطافت واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لیتوگرافی ثانیه و همچنین خانه چسب، اصفهان ابزار، ایمن صنعت ایران، نمایندگی فروش ایران رادیاتور اصفهان و خطوط گستر نوید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی درون استانی صمدیه اصفهان

ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی درون استانی صمدیه اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در خرم، لطافت قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی درون استانی صمدیه اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی ایمان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی درون استانی صمدیه اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی درون استانی صمدیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی درون استانی صمدیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی درون استانی صمدیه ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، خرم، لطافت
ثبت نظر و تصویر
neshan logo