عکس ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی درون استانی صمدیه
مشاهده در نقشه نشان
این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.
category

ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی درون استانی صمدیه (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، خرم، لطافت

موقعیت ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی درون استانی صمدیه اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی درون استانی صمدیه (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان خرم، لطافت واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لیتوگرافی ثانیه و همچنین خانه چسب، ابزار فروشی آریانا، ایمن صنعت ایران، خیاطی جعفری و ایستگاه اتوبوس بین خرم و فاضل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی درون استانی صمدیه

ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی درون استانی صمدیه یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در خیابان خرم، لطافت قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در خرم، لطافت قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی درون استانی صمدیه عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی ایمان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی درون استانی صمدیه مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 21 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی درون استانی صمدیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 21 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی درون استانی صمدیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی درون استانی صمدیه ندارد.
neshan logo