info
عکس فروشگاه زنجیره ای وی وان
category

فروشگاه زنجیره ای وی وان محله فدک، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه زنجیره ای وی وان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

فروشگاه زنجیره ای وی وان (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله فدک تهران و خیابان مدنی واقع شده است. این فروشگاه یکی از ده فروشگاه زنجیره‌ای در محله فدک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرای محله لشگر شرقی و همچنین تنظیم موتور عباس، سرای محله تسلیحات، فروشگاه ایران یدک، لبنیات آفرینش و مدرسه فوتبال آندرانیک تیموریان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو فدک، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه زنجیره ای وی وان تهران

فروشگاه زنجیره ای وی وان تهران در شهر تهران، محله فدک، واقع شده است. فروشگاه زنجیره ای وی وان تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله فدک به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند یاران دریان ،بابایی، فروشگاه زنجیره ای پگاه و فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه زنجیره ای وی وان تهران برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه زنجیره ای وی وان تهران مطلع می‌کند. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شیر مرد قرار دارد. ایستگاه مترو فدک هم در نزدیکی فروشگاه زنجیره ای وی وان تهران قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم به فروشگاه زنجیره ای وی وان تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه زنجیره ای وی وان تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.
سایر شعب فروشگاه زنجیره ای وی وان در تهران

فروشگاه زنجیره ای وی وان در سایر شهرها


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Behi (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه زنجیره ای وی وان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه زنجیره ای وی وان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه زنجیره ای وی وان ندارد.
location استان تهران، تهران، مدنی، بین نیک مرام و طالبی
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری فروشگاه زنجیره ای وی وان

شنبه 07:00 تا 22:00
یک‌شنبه 07:00 تا 22:00
دوشنبه 07:00 تا 22:00
سه‌شنبه 07:00 تا 22:00
چهارشنبه 07:00 تا 22:00
پنج‌شنبه 07:00 تا 22:00
جمعه 07:00 تا 22:00
ثبت نظر و تصویر
neshan logo