info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشي
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشي اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشي

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشي (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان فلسطین واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دروازه بازار حسن آباد و همچنین اقامتگاه ماه بی بی، خانه سبز سرو، پیتزا و فست فود آرسس، دبیرستان صارمیه و فروشگاه آقای پیپ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشي اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشي اصفهان، شهر اصفهان، محله نقش جهان است. این ایستگاه اتوبوس در فلسطین، بین شاه جهان و حسن فرزین قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشي اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشي اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشي اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشي در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشي ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، فلسطین، بین شاه جهان و حسن فرزین
ثبت نظر و تصویر
neshan logo