info
عکس ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت 1
category

ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت 1 محله حافظیه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت 1

ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت 1 (ایستگاه اتوبوس) در محله حافظیه اراک و بلوار وحدت واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله حافظیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان حافظیه، تهیه غذای عباسی، سوپر مارکت سلطانی، مسجد ابوالفضل العباس ع و مشاور املاک بهاری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت 1 اراک

ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت 1 اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله حافظیه قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار کاظمی آشتیانی، بلوار وحدت، بین ابراهیم دیزآبادی و نظامعلی ملکی بروید. ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت 1 اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس رحیم زاده واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت 1 اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بلوار وحدت 1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه پیوند
  بلوار شهدای دولت، بیست متری پیوند، بین بیست متری عفاف و متانت
 • ایستگاه اتوبوس چشمه چهارم
  بزرگراه شهید آنجفی، افتخار، بین نصر 2 و چشمه 4
 • ایستگاه اتوبوس نصر 1
  بزرگراه شهید آنجفی، افتخار، چشمه 4
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه قدس
  بلوار قدس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت 1 ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بلوار کاظمی آشتیانی، بلوار وحدت، بین ابراهیم دیزآبادی و نظامعلی ملکی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo