info
عکس ایستگاه اتوبوس سردار جنگل
category

ایستگاه اتوبوس سردار جنگل محله باغ فیض، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سردار جنگل

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس سردار جنگل (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ فیض تهران و بزرگراه شهید همت واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و نه ایستگاه اتوبوس در محله باغ فیض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید جام جم همت و همچنین پمپ بنزین 257 باغ فیض، دبیرستان دوره اول علامه حلی 5 (تیزهوشان)، شیرینی و آجیل آلا، بانک ملت و شرکت مخابرات ایران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سردار جنگل تهران

در شهر تهران، محله باغ فیض ، ایستگاه اتوبوس سردار جنگل تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید همت است. ایستگاه اتوبوس سردار جنگل تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی سرویس عدل را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سردار جنگل تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 18 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سردار جنگل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 18 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سردار جنگل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سردار جنگل ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت
ثبت نظر و تصویر
neshan logo