عکس ایستگاه اتوبوس سردار جنگل
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس سردار جنگل (محله باغ فیض، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت

موقعیت ایستگاه اتوبوس سردار جنگل در محله باغ فیض تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس سردار جنگل (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ فیض تهران و بزرگراه شهید همت واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله باغ فیض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید جام جم همت و همچنین پمپ بنزین باغ فیض، مجموعه ورزشی جام جم صبا، دبیرستان دوره اول علامه حلی 5 (تیزهوشان)، شیرینی و آجیل آلا و شرکت مخابرات ایران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سردار جنگل

در شهر تهران، محله باغ فیض بزرگراه شهید همت، ایستگاه اتوبوس سردار جنگل قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید همت است. ایستگاه اتوبوس سردار جنگل محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی سرویس سعید را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سردار جنگل مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سردار جنگل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید مخبری
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، تقاطع مخبری
 • ایستگاه اتوبوس هجرت
  بزرگراه ستاری، خلیل آبادی
 • ایستگاه اتوبوس بهشت
  بزرگراه آبشناسان، سردارجنگل، بین بلوار میرزا بابایی و گلزار
 • ایستگاه اتوبوس میرزا بابائی
  بزرگراه آبشناسان، سردار جنگل، نرسیده به بلوار میرزا بابایی
 • ایستگاه اتوبوس تیراژه
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین قموشی و شهید چراغی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سردار جنگل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سردار جنگل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سردار جنگل ندارد.
  neshan logo