info
عکس ایستگاه اتوبوس بلوار حافظیه 1
category

ایستگاه اتوبوس بلوار حافظیه 1 محله مصطفی خمینی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلوار حافظیه 1

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس بلوار حافظیه 1 (ایستگاه اتوبوس) در محله مصطفی خمینی اراک و بلوار حافظیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله مصطفی خمینی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک مشاهیر، فروشگاه شقایق، سوپرمارکت شقایق، کلیدسازی و قنات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار حافظیه 1 اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس بلوار حافظیه 1 اراک، شهر اراک، محله مصطفی خمینی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار حافظیه، بعد از حمیده دریابیگی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بلوار حافظیه 1 اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین آژانس مسافرتی شقایق را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بلوار حافظیه 1 اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار حافظیه 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار حافظیه 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار حافظیه 1 ندارد.
location استان مرکزی، اراک، بلوار حافظیه، بعد از حمیده دریابیگی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo