info
عکس ایستگاه اتوبوس بلوار حافظیه 2
category

ایستگاه اتوبوس بلوار حافظیه 2 محله مصطفی خمینی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلوار حافظیه 2

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس بلوار حافظیه 2 (ایستگاه اتوبوس) در محله مصطفی خمینی اراک و بلوار حافظیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله مصطفی خمینی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری آفتاب و همچنین بوستان بانوان، دبیرستان نمونه حاج محمدرضا کاظمی، مجموعه ورزشی مخابرات، ساختمان مارال و سوپر مارکت ملیکا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار حافظیه 2 اراک

ایستگاه اتوبوس بلوار حافظیه 2 اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله مصطفی خمینی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار حافظیه بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بلوار حافظیه 2 اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی اژانس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بلوار حافظیه 2 اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار حافظیه 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار حافظیه 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار حافظیه 2 ندارد.
location استان مرکزی، اراک، بلوار حافظیه
ثبت نظر و تصویر
neshan logo