info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان آزادی
category

ایستگاه اتوبوس میدان آزادی محله پل نواب، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان آزادی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس میدان آزادی (ایستگاه اتوبوس) در محله پل نواب یزد و خیابان طالقانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله پل نواب یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ستاره، بیمارستان شهید رهنمون (فرخی) و مجتمع تجاری ستاره یزد و همچنین بوستان باغ ملی، شهرکتاب یزد، مجتمع کامپیوتر ستاک، ترمه خجسته و داروخانه دکتر حکیمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان آزادی یزد

ایستگاه اتوبوس میدان آزادی یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله پل نواب پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس طالقانی، بین میدان آزادی و شهید حاجی مهدی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان آزادی یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی سینا سیر واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان آزادی یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان آزادی ندارد.
location استان یزد، یزد، طالقانی، بین میدان آزادی و شهید حاجی مهدی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo