info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع جهاد
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع جهاد محله مصطفی خمینی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع جهاد

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مجتمع جهاد (ایستگاه اتوبوس) در محله مصطفی خمینی اراک و خیابان بوعلی سینا واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله مصطفی خمینی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آیت الله خوانساری و همچنین مجتمع سهند و سبلان، خودپرداز بانک سامان، تعمیرگاه خودروهای خارجی دانشگاه آزاد، دانشکده فنی و حرفه‌ای سما و مدیریت اورژانس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع جهاد اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس مجتمع جهاد اراک، شهر اراک، محله مصطفی خمینی است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار کشاورز، بوعلی سینا بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع جهاد اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس گلها را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مجتمع جهاد اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع جهاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع جهاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع جهاد ندارد.
location استان مرکزی، اراک، بلوار کشاورز، بوعلی سینا
ثبت نظر و تصویر
neshan logo