info
عکس فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
category

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو (محله قیام، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو

موقعیت فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو در محله قیام تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله قیام تهران و خیابان خراسان واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه زنجیره‌ای در محله قیام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری خراسان و همچنین مسجد لرزاده، بیمه تامین اجتماعی شماره 3، کبابسرای یاران، فروشگاه افق کوروش و قهوه آدنیس (خراسان) قرار گرفته است.

درباره فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو در شهر تهران، محله قیام و خیابان خراسان قرار دارد. فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو یکی از فروشگاه‌های خوب محله قیام است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان، فروشگاه افق کوروش و فروشگاه زنجیره ای جانبو از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس الوند قرار دارد. ایستگاه مترو میدان قیام هم در نزدیکی فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم سری به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو واقع شده‌اند:

 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان
  بزرگراه محلاتی، 15 خرداد، جمشیدپور
 • فروشگاه افق کوروش
  بزرگراه محلاتی
 • فروشگاه زنجیره ای جانبو
  قیام، سعیدی، بین سجادیان و 17 شهریور
 • حیات مارکت
  شوش، 17 شهریور، بین برهان و امینی نجفی
 • شیرین عسل
  ری، بین رنجبران و خراسان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 03 خرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 03 خرداد ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو ندارد.
  neshan logo