info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر
category

ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر محله صفائیه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر (ایستگاه اتوبوس) در محله صفائیه یزد و خیابان آیت الله علاقه بند واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله صفائیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ علاء الدین و همچنین رستوران عمارت وکیل، داروخانه شبانه روزی سهروردی، اداره کل انتقال خون استان یزد، نمایندگی مرکزی شرکت بیز یزد و درمانگاه امام رضا (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر یزد

ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله صفائیه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در آیت الله علاقه بند، بین زیرگذر ابوذر و ژاندارمری قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین اتومبیل کرایه صفائیه یزد را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر ندارد.
location استان یزد، یزد، آیت الله علاقه بند، بین زیرگذر ابوذر و ژاندارمری
ثبت نظر و تصویر
neshan logo