عکس ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر (محله 15 خرداد، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، آیت الله علاقه بند، بین خیابان سرباز و سنبل

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر در محله 15 خرداد یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر (ایستگاه اتوبوس) در محله 15 خرداد یزد و خیابان آیت الله علاقه بند واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله 15 خرداد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ علاء الدین و همچنین رستوران عمارت وکیل، داروخانه شبانه روزی سهروردی، نمایندگی مرکزی شرکت بیز یزد، بانک تجارت و درمانگاه قائم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر

ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر را می‌توانید در شهر یزد، محله ۱۵ خرداد خیابان آیت الله علاقه بند پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در آیت الله علاقه بند، بین خیابان سرباز و سنبل قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین اتومبیل کرایه صفائیه یزد را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، آیت الله علاقه بند، بین خیابان سرباز و سنبل


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان ابوذر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان مرتاض
  بلوار آیت الله مدرس، نرسیده به محمدعلی رضاپور
 • ایستگاه اتوبوس مسجد رسول اکرم
  بلوار آیت الله مدرس، بین رسالت و 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر ندارد.
  neshan logo