info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان
category

ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان (محله ناباروری، یزد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان

موقعیت ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان در محله ناباروری یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان (ایستگاه اتوبوس) در محله ناباروری یزد و خیابان تیمسار فلاحی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله ناباروری یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ موزه دفاع مقدس و مجتمع تجاری صدف و همچنین پارک آزادگان، آموزشگاه موسیقی اوج و موسسه اوج، آتلیه مداد رنگی ، مسجد امام حسن (ع) و رستوران صفاییه یزد - Safaeiye Restaurant قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان

ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان را می‌توانید در شهر یزد، محله ناباروری خیابان تیمسار فلاحی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس خیابان تیمسار فلاحی، بین میدان امام حسن و تیمسار فلاحی11 می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی اتومبیل کرایه صفائیه یزد قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک آزادگان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جوادالائمه
  بلوار شهیدان اشرف، بین جواد الائمه و میدان اطلسی
 • ایستگاه اتوبوس منابع طبیعی
  منابع طبیعی، نرسیده به آیت الله علاقه بند
 • ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران
  بلوار پاسداران، بین کوچه 4 پاسداران و 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان ندارد.
  location استان یزد یزد استان یزد، یزد، خیابان تیمسار فلاحی، بین میدان امام حسن و تیمسار فلاحی11
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo