info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان باهنر
category

ایستگاه اتوبوس میدان باهنر محله سر دوراه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان باهنر

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس میدان باهنر (ایستگاه اتوبوس) در محله سر دوراه یزد و خیابان شهید صدوقی شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله سر دوراه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حجت ( وظیفه شناس) و همچنین ساندویچ یاسین، باطری کمری پناه، تولیدی ارده و روغن کنجد متعبد، کتابفروشی آگاه و نانوایی سنگکی شهید باهنر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان باهنر یزد

ایستگاه اتوبوس میدان باهنر یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله سر دوراه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید صدوقی شمالی، بین تالار هنر و صدوقی 36 است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان باهنر یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی وحدت قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان باهنر یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان باهنر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان باهنر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان باهنر ندارد.
location استان یزد، یزد، شهید صدوقی شمالی، بین تالار هنر و صدوقی 36
ثبت نظر و تصویر
neshan logo