info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان باهنر
category

ایستگاه اتوبوس میدان باهنر محله سر دوراه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان باهنر

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس میدان باهنر (ایستگاه اتوبوس) در محله سر دوراه یزد و خیابان شهید صدوقی شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله سر دوراه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حجت ( وظیفه شناس) و همچنین ساندویچ یاسین، باطری کمری پناه، تولیدی ارده و روغن کنجد متعبد، کتابفروشی آگاه و نانوایی سنگکی شهید باهنر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان باهنر یزد

ایستگاه اتوبوس میدان باهنر یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله سر دوراه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید صدوقی شمالی، بین تالار هنر و صدوقی 36 می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان باهنر یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی وحدت قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان باهنر یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 14 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان باهنر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان باهنر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان باهنر ندارد.
location استان یزد، یزد، شهید صدوقی شمالی، بین تالار هنر و صدوقی 36
ثبت نظر و تصویر
neshan logo