info
عکس بانک رسالت مشاوره
category

بانک رسالت مشاوره محله پاسداران، حمیدیا

درباره‌ی بانک رسالت مشاوره

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

بانک رسالت مشاوره (بانک) در محله پاسداران حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. این مکان یکی از دو بانک در محله پاسداران حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین عمارت ناجی، بوستان ناجی (خانه فرهنگ شمیم)، دفتر اسناد رسمی 48، تعویض روغن‌شبانه روزی پارسا و درمانگاه شبانه روزی بهبود قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک رسالت مشاوره حمیدیا

بانک رسالت مشاوره حمیدیا در شهر حمیدیا، محله پاسداران قرار گرفته است. شماره تماس بانک رسالت مشاوره حمیدیا 38283832 است که می‌توانید اطلاعات موردنیازتان را از طریق آن به دست بیاورید. یکی از بانک‌های خوب محله پاسداران، بانک رسالت مشاوره حمیدیا است. بانک‌های دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند، بانک ملی، نهاد مردمی رسالت و بانک کشاورزی هستند. شما می‌توانید از خدمات خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک رسالت مشاوره حمیدیا برویم؟

رفتن به این بانک با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت است. شما می‌توانید برای رسیدن به بانک رسالت مشاوره حمیدیا در ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک پیاده شوید.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این بانک، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر این، اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. شما می‌توانید آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس، مترو، با خودرو شخصی و مسیر پیاده را از روی این اپلیکیشن پیدا کنید و از نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک باخبر شوید. یادتان باشد در صورتی که به بانک رسالت مشاوره حمیدیا مراجعه کردید، تجربه خودتان را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

ما در ادامه، برای راحتی شما اطلاعات دقیق بانک رسالت مشاوره حمیدیا را قرار داده‌ایم. همچنین برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را می‌توانید در ادامه ببینید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط alii (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ شنبه 29 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک رسالت مشاوره اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 29 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد بانک رسالت مشاوره در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک رسالت مشاوره ندارد.
location استان یزد، حمیدیا، بلوار شهید دشتی، بین دشتی 23 و ایثار
ثبت نظر و تصویر
neshan logo